Aktuality

Změna autority vydávající komerční HTTPS certifikát časové autority TSA1

Vážení klienti,

dne 12.7.2019 dojde k nasazení mpvého komerčního (HTTPS) certifikátu časové autority TSA1 eIdentity. Tento komerční certifikát bude vystaven komerční autoritou CCAeID3.1. Z tohoto důvodu je nutné, aby Vaše systémy akceptovali tuto komerční autoritu, jinak hrozí komunikační problémy při pokusu o získání časového razítka.

Certifikáty certifikačních autorit eIdentity jsou k dispozici na: https://www.eidentity.cz/certifikaty/

eIdentity a.s

Certifikát s platností 3 let

Vážení zákazníci,

chceme Vás informovat o nové možnosti získat od společnosti eIdentity a.s. certifikáty s tříletou platností, tedy obnova takového certifikátu nastane až za 3 roky od jeho vydání nebo následného obnovení. To určitě zpříjemní používání certifikátů.

Mnoho z Vás nás o tuto službu dlouhodobě žádalo a tak jsme vyslyšeli Vaše požadavky na prodloužení platnosti vystavovaných certifikátů a od 22.7.2019 umožníme našim zákazníkům (nejdříve našim smluvním zákazníkům, následně i celé veřejnosti) objednat si libovolný certifikát od certifikační autority eIdentity a.s. s platností, jak na dobu 1 roku, tak na 3 roky!

Certifikáty se budu i nadále vystavovat stejným způsobem. Cena certifikátů s platností 3 roky bude prostým násobkem ceny jednoleté. Věříme, že Vás tato novinka zaujme.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@eidentity.cz.

Děkujeme za projevenou důvěru, Váš Team eIdentity.

Ukončení vydávání certifikačními autoritami 2.1

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat o skutečnosti, že do konce ledna 2020 bude ukončeno vydávání certifikátů certifikačními autoritami ACAeID2.1 a CCAeID2.1 z důvodů bližícího se konce platnosti certifikátů těchto certifikačních autorit, certifikáty tak budou vydávány již jen certifikačními autoritami ACAeID3.1 a CCAeID3.1. Z tohoto důvodu doporučujeme překontrolovat, jestli Váš systém má zdůvěryhodněné certifikáty těchto certifikačních autorit. Pokud ne, můžete do systému doplnit z: https://www.eidentity.cz/certifikaty/

Děkujeme za pochopení.

eIdentity a.s.

Copyright © 2004 - 2024 eIdentity a.s. 
coded by
Greatex